نشست صمیمی مدیر مخابرات منطقه مازندران با همکاران بخش خصوصی شهرستان تنکابن - تاریخ انتشار: 1395/10/15 - تعداد بازدید: 1499

نشست صمیمی مدیر مخابرات منطقه مازندران با همکاران بخش خصوصی شهرستان تنکابن

کاهش فاصله مدیران و کارمندان و برقراری ارتباط همراه با احترام  با کارکنان فعال در مخابرات مازندران، یکی از مهمترین اهداف و برنامه های مهم مدیریت مخابرات منطقه مازندران می باشد و در این راستا شنیدن حرف ها، مشکلات و راهکارهای همکاران پرتلاش بخش خصوصی همواره راهگشا و دارای ثمرات بسیار بوده است.
در ادامه سلسله نشست های مدیر مخابرات منطقه مازندران با همکاران بخش خصوصی صبح امروز چهارشنبه پانزدهمین روز از زمستان 1395 مهندس سیدجواد موسوی به تنکابن سفر کرد تا از نزدیک با کارکنان مخابرات این شهر به گفتگو بنشیند.
به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران در این دیدار صمیمی مدیر منطقه مازندران آینده مخابرات این استان را  در دستان نیروهای پرتلاش و جوان بخش خصوصی دانست و تاکید کردبا همه توان در جهت بهبود شرایط کاری این عزیزان گام خواهد برداشت.
وی همچنین با تشریح وضعیت مخابرات، مهمترین عامل پیشرفت را ایجاد انگیزه و روحیه تلاش در بین کارکنان دانست و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک شاهد تغییرات مثبت در این امر باشیم.
در ادامه این جلسه همکاران بخش خصوصی در فضایی صمیمی به بیان دغدغه های کاری و اداری خود پرداختند و ضمن درخواست حل مشکلات موجود تاکید نمودند در راستای ارتقای کمی و کیفی مخابرات مازندران خالصانه تلاش خواهند نمود.


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما