نشست کنترل پروژه مخابرات مازندران
برگزاری نشست کنترل پروژه مخابرات مازندران - تاریخ انتشار: 1391/02/17 - تعداد بازدید: 3622

برگزاری نشست کنترل پروژه مخابرات مازندران

 

       جلسه‌ای با هدف بررسی و کنترل پروژه های مخابراتی استان در تاریخ 10 اردیبهشت 91 با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ستادی و برخی از شهرستانهای تابعه به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی در محل ستاد شرکت برگزار شد.

ـ    به گزارش روابط عمومی مخابرات استان، این نشست که با حضور ادارات مخابرات شهرستانهای بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد و مدیریت مخابرات بابل برگزار گردید، مهندس باباجانی مدیر عامل طی سخنانی با اعلام این مطلب که در سال 91 با شرایط جدید مواجه هستیم، خاطر نشان کرد: برنامه های جدید کنترل پروژه شامل محورهای کاهش هزینه، صرفه جویی در مصرف انرژی، ایجاد درآمد بر مبنای سرویس های نوین و برنامه هایی از این قبیل می باشد که باید در کلیه سطوح استان به آن توجه شود.

ـ    سپس خانم رنجبر رییس اداره برنامه ریزی و دکتر عیسی زاده روشن رییس اداره دریافت ها هر یک به طور جداکانه گزارشاتی  درخصوص آخرین وضعیت درآمد و سرویس دهی به مشترکین مخابرات استان مازندران به ویژه در زمینه دایری پورت های دیتا و تحلیل وضع موجود ارائه دادند.

ـ    در ادامه آقای باباجانی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون فعالیت های دایری پورت ها و راه اندازی سامانه های فناوری اطلاعات و دیتای استان، تأکید کرد: باید به گونه ای تلاش کنیم که با توجه به تغییر ساختار نیروی انسانی، غالب کارشناسان قسمت های مختلف را بر مبنای بازاریابی، انرژی و توسعه خدمات نوین ساماندهی کنیم تا با سرعت بیشتری به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم.

ـ    آنگاه مهندس جعفرپور مدیر ارتباطات سیار مخابرات مازندران وضعیت کنونی سرویس های تلفن همراه در شهرستانهای مذکور را بیان داشت.

*گفتنی است مدیران وروسای مخابرات شهرستان ها هریک پیرامون مسائل و پیشرفتهای پروژه های حوزه مربوطه گزارشی ارائه کردند.


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما