مخابرات منطقه مازندران
برگزاری همایش تجلیل از بانوان همکار رسمی و شرکتی بمناسبت روز مادر - تاریخ انتشار: 1396/01/27 - تعداد بازدید: 868

برگزاری همایش تجلیل از بانوان همکار رسمی و شرکتی در هتل نارنجستان نور

به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، صبح روز یکشنبه 27 فروردین 96 جهت قدردانی از زحمات بانوان همکار و تجلیل از مقام شامخ مادر و زن در محیط اجتماع بویژه شرکت مخابرات ایران - منطقه مازندران، اردوی تفریحی یکروزه ویژه بانوانِ همکار اعم از کارکنان رسمی، شرکتی و بازنشسته با حضور مدیر منطقه، مشاورین و مدیران ارشد سازمان در هتل نارنجستان نور برگزار گردید.

در این دیدار صمیمی ابتدا سرکارخانم مزینانی رئیس اداره مدیریت عملکرد استعدادها و نماینده امورخواهران در مخابرات استان  مازندران، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از حسن نظر، پیگیری امور بانوان و حمایت ویژه ایشان جهت برگزاری این همایش به بیان گزارش کوتاهی از وضعیت شغلی بانوان و توقع ایشان در پست های مدیریتی نکاتی به اسحضار مدیر و کارکنان رساندند.

در پایان مهندس سیدمحمدجواد موسوی مدیر مخابرات منطقه، ضمن خرسندی از دیدار اکثر همکاران خانم استان بویژه جمعی از بازنشستگان ارزشمند بعنوان ذخایر این سازمان از زحمات بی شائبه و چشمگیر ایشان به نقش این عزیزان قدردانی و وظایف پیش رو و مشکلات ویژه بانوان در این سازمان اشاره کردند.

گفتنی است در حاشیه این دیدار نقطه نظراتی بین مدیر و کارکنان رسمی و شرکتی جهت رفع مشکلات موجود و بکارگیری بیش از پیش متخصصین خانم در سطوح مختلف و بالای سازمان تبادل شد.


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما  

آخرین مناقصه های فعال

مناقصه: 96/9-م/ب

باتري سيلد اسيد 2 ولتي 2000 آمپر ساعت با کليه متعلقات

مناقصه: 96/8-م/ل

خرید کابینت توزیع فیبر نوری ODC ظرفیت 144 با تجهیزات 6 شلف 19 اینچی

آخرین مزایده های فعال
آدرس شرک و تماس با ما

آدرس: مازندران - بابل - خیابان مدرس مخابرات منطقه مازندران

کد پستی : 33946-47149

تلفن تماس : 32337770-011

نمابر: 32331221-011