مخابرات منطقه مازندران
برگزاری همایش تجلیل از بانوان همکار رسمی و شرکتی بمناسبت روز مادر - تاریخ انتشار: 1396/01/27 - تعداد بازدید: 1096

برگزاری همایش تجلیل از بانوان همکار رسمی و شرکتی در هتل نارنجستان نور

به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، صبح روز یکشنبه 27 فروردین 96 جهت قدردانی از زحمات بانوان همکار و تجلیل از مقام شامخ مادر و زن در محیط اجتماع بویژه شرکت مخابرات ایران - منطقه مازندران، اردوی تفریحی یکروزه ویژه بانوانِ همکار اعم از کارکنان رسمی، شرکتی و بازنشسته با حضور مدیر منطقه، مشاورین و مدیران ارشد سازمان در هتل نارنجستان نور برگزار گردید.

در این دیدار صمیمی ابتدا سرکارخانم مزینانی رئیس اداره مدیریت عملکرد استعدادها و نماینده امورخواهران در مخابرات استان  مازندران، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از حسن نظر، پیگیری امور بانوان و حمایت ویژه ایشان جهت برگزاری این همایش به بیان گزارش کوتاهی از وضعیت شغلی بانوان و توقع ایشان در پست های مدیریتی نکاتی به اسحضار مدیر و کارکنان رساندند.

در پایان مهندس سیدمحمدجواد موسوی مدیر مخابرات منطقه، ضمن خرسندی از دیدار اکثر همکاران خانم استان بویژه جمعی از بازنشستگان ارزشمند بعنوان ذخایر این سازمان از زحمات بی شائبه و چشمگیر ایشان به نقش این عزیزان قدردانی و وظایف پیش رو و مشکلات ویژه بانوان در این سازمان اشاره کردند.

گفتنی است در حاشیه این دیدار نقطه نظراتی بین مدیر و کارکنان رسمی و شرکتی جهت رفع مشکلات موجود و بکارگیری بیش از پیش متخصصین خانم در سطوح مختلف و بالای سازمان تبادل شد.


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما