قدردانی مدیر مخابرات منطقه مازندران از عملکرد موفق کارکنان مخابرات در سفر ریاست محترم جمهور - تاریخ انتشار: مخابرات من - تعداد بازدید: 955

قدردانی مدیر مخابرات منطقه مازندران از عملکرد موفق کارکنان مخابرات در سفر ریاست محترم جمهور


سفر ریاست محترم جمهور به مازندران با افتتاح چندین پروژه عمرانی در نقاط مختلف استان همراه بود. حضور وزرای کابینه در نقاط مختلف استان بر اهمیت برقراری با کیفیت ارتباط تصویری مستقیم افزود. این مهم نیاز به بستر مناسب و سرعت بالای اینترنت داشت که با تلاش و پشتکار همه همکاران محقق گردید. به این دلیل مهندس سیدمحمدجواد موسوی مدیر مخابرات مازندران و همچنین مهندس اخضری مشاور مدیر منطقه در پیام هایی جداگانه از تلاش همکاران مخابرات استان تقدیر نمودند.
 

 

((متن پیام مهندس سیدمحمدجواد موسوی مدیر مخابرات مازندران))

بسمه تعالی
سفر ریاست محترم جمهور به استان مازندران با برقراری دهها ارتباط ویدئو کنفرانسی موفق همراه بود تا بار دیگر توان شما همکاران محترم و نتایج سرمایه گذاری موفق در زیرساخت های استان نمایان گردد.
متخصصین به خوبی می دانند در برقراری با کیفیت یک ارتباط تصویری مستقیم احتیاج به زیرساخت های مهمی است و امروز این امکانات در استان مازندران محقق است.
برخود وظیفه می دانم از تلاش همه همکاران محترم بویژه  مدیران و کارشناسان شهرستان‌های مربوطه و همچنین کارکنان محترم معاونت شبکه و مدیریت دیتا کمال تشکر را نمایم.


 

((متن پیام مهندس علی اخضری مشاور مدیر منطقه))

بسمه تعالی
بدینوسیله از زحمات همه همکاران، بخصوص مدیران و کارشناسان شهرستان‌ها و همچنین کارکنان پرتلاش معاونت شبکه و  مدیریت دیتا در برقراری ارتباط ویدئوکنفرانسی در سفر ریاست محترم جمهوری که بخوبی انجام پذیرفت و برگ افتخاری دیگر در عملکرد مخابرات استان رقم خورد، تشکر می نمایم. خداقوت. خسته نباشید.


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما