دیدار مدیر مخابرات مازندران از مخابرات شهرستان بابلسر - تاریخ انتشار: 1396/01/14 - تعداد بازدید: 657
مدیر مخابرات مازندران از بیم ها و امیدهایش گفت

به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران مهندس سیدمحمدجواد موسوی در ادامه دیدارهای مستمرش از ادارت مخابرات سطح استان به بابلسر رفت و بی واسطه با کارکنان آن اداره به گفتگو نشست.
مدیر مخابرات منطقه مازندران در این دیدار از بیم ها و امیدهایش گفت و توفیقات بدست آمده در مخابرات مازندران را حاصل همدلی و اخلاص کارکنان، در تحمل شرایط سخت دانست.
موسوی با اشاره به آمارهای درآمدی سال 95 گفت: ((با پشتکار همکاران گرامی در پایان سال، درصد لاوصولی استان به 5/5درصد رسیده است و با سرمایه گذاری و تنظیم برنامه مدون در بخش دیتا، امروز درآمد دیتای مازندران نسبت به سال 93 دو برابر شده است.
مدیرمخابرات مازندران با تاکید بر اهمیت آرامش و اطمینان نیروی انسانی افزود: «تیم مدیریت مخابرات مازندران تنها هدفش ارتقای جایگاه نیروی انسانی به بالاترین سطح ممکن می باشد و آرامش و اطمینان خاطر نیروی انسانی اصلی ترین اولویت ماست. در این راستا سعی شده است در گام اول پرداختی حقوق کارکنان به نظمی ثابت برسد و تمامی کارکنان در بخش خصوصی و  رسمی همزمان دریافتی داشته باشند. ما به کاستی های فراوان موجود واقف هستیم و این راهی است که آغاز شده است و تا رسیدن به وضع مطلوب آرام نخواهیم بود و از کوشش دست نخواهیم کشید.»
وی پیشرفت در حوزه ارتباطات سیار و افزایش سایت های BTS را در بازه زمانی اندک، الگویی برای کشور دانست و افزایش چشم گیر  مصرف ترافیک اینترنت در سال  95 را نشان دهنده کیفیت و سرعت بالای خدمات ارتباطات سیار خواند.
سیدمحمدجوادموسوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود کاستی ها گفت: « ما در این روزها در آستانه پشت سر گذاشتن مشکلات فراوان و انباشته شده هستیم  و باید حس مسئولیت در همه ما جریان داشته باشد امروز عملکرد هرکدام از ما در هر نقطه از مخابرات مازندران و در هر جایگاهی می تواند اثر مستقیم بر بهبود مشکلات داشته باشد » .
مدیر مخابرات مازندران در پایان تاکید کرد: ((می دانیم و با همه وجود درک می کنیم که شأن و جایگاه همکاران عزیزمان بسیار بالاتر از وضع موجود است ، اما آنچه که اتفاق افتاد نوید دهنده روزهای پر امیدی است و اگر کمک و یاری و تحمل شما نبود مخابرات مازندران نمی توانست از وضعیت بیم آلود عبور کند.))

 


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما