مخابرات منطقه مازندران
برگزاری همایش پیشکسوتان مخابرات مازندران - تاریخ انتشار: 1395/12/17 - تعداد بازدید: 884

برگزاری همایش پیشکسوتان مخابرات مازندران

به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، «همایش سراسری پیشکسوتان و بازنشستگان مخابرات مازندران» در تاریخ 16 اسفند 95 در سالن همایش مخابرات استان برگزار گردید. در این همایش که با تلاش وافر انجمن بازنشستگان مخابرات مازندران برگزار شد، حضور گرم و پررنگ زحمتکشان و طلایه داران پیشین این سازمان از سراسر استان به چشم می خورد.

در ابتدا پس از تلاوت کلام الله مجید آقای دِهپناه مسئول کانون بازنشستگان مخابرات مازندران ضمن خیرمقدم گویی و تشکر ویژه از حضور سبز کلیه بازنشستگان محترم، به ارائه ی گزارش چکیده ای از فعالیتهای این کانون پرداختند.

در ادامه مهندس نوروزی مشاور مدیرمخابرات از طرف مهندس موسوی مدیر مخابرات منطقه مازندران با تشکر از همه ی برگزارکنندگان این همایش باشکوه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و همه همکاران فقید مخابرات، از زحمات سالیان متمادی تاکنونِ همه پیشکسوتان خدوم تجلیل نموده، خود را میراثدار و مدیون زحمات دهه های گذشته این عزیزان دانستند، گفتند؛ ضمن عذرخواهی از قصور انجام وظیفه، با توجه به مشکلات فراوان زمان بازنشستگی با تمام وجود در جهت مطالبه حقوق حقه عزیزان تلاش بیش از پیش اعمال خواهیم نمود.

در حاشیه این همایش دوتن از همکاران به بیان خاطرات و چگونگی فعالیت خود دراین سالیان پرداختند. گفتنی است برنامه های متنوع و مفرّح نیز توسط گروه های هنری شعر و موسیقی استان اجراء گردید.

در پایان به نمایندگی از همه همکاران به چندتن از پیشکسوتان محترم هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید.

 


بخش نظرات کاربران

نام   

پست الکترونیک    

پیام شما